• Domov Skladovanie A Organizácie
  • Mylar 2021 500mg Požívatiny Sladké Žuvacie Kyslé Taška Ovocná Predaj Mylar Tašky Gummies Kocky Hlavíc Cukrovinky, Jedlé Package Tašky Siwts
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Mylar 2021 500mg Požívatiny Sladké Žuvacie Kyslé Taška Ovocná Predaj Mylar Tašky Gummies Kocky Hlavíc Cukrovinky, Jedlé Package Tašky Siwts

€0.27

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

POPIS

Nové Hlavíc Mylar Taška 500mg Kyslé, Sladké Ovocné Žuvacie Cukríky Kocky Požívatiny Gummies HLAVÍC Candy Package Tašky

UPOZORNENIE: Vzhľadom na politické dôvody, nemôžeme lodi do New Yorku a Pennsylvania Štáty teraz, prosím, nie objednávku.

Vitajte v našom Obchode

Vaša spokojnosť je náš hlavný cieľ.

O Nás:

--Dodáva kvalitné výrobky, rýchle dodanie, tiež najlepšie služby.

--OEM objednávky sú prijímané príliš, plase, neváhajte nás kontaktovať.

Pracovný čas : pondelok až sobota(8:00--22:00 Čína Čas)

Doručenia:

1. môžete sledovať objednávku na tejto stránke www.dhl.com;

2. Zvyčajne trvá 3-4 pracovné dni do USA excpet sviatky;

Upozornenie: Budeme loď na adresu, ktorú napísať na dhgatem LEN.Prosím skontrolujte pred uskutočnením platby.Vďaka.

Užite si nakupovanie a vitaj späť

Tento odkaz len inclde prázdne vrecia

Vrecia s hologramom nálepky a chuť štítkov !!!

Vďaka

UPOZORNENIE:ako naše tašky sú s 100pieces za zväzok ,a príliš veľa typ tašky ,tak ,aby naše balenie muž pack ľahšie,keď ste na mieste, poradí, prosím, aby v jednotkách 100 kusov prosím , nenechajte si miesto ako 50 kusov,20pieces ......díky moc

Mylar tašky sa používajú pre veľa obaly účel, hlavne pre potraviny, potravinárske, chemické, pes-spracovanie a každodenné použitie v priemysle, čo je úniku, vôňa a aróma dôkaz, so strednou alebo vysokou bariérou nehnuteľnosť môže byť polica produkty vo vnútri medzi 12-18 mesiacov.

Boli sme produkovať stovky miliónov mylar tašky pre klientov na celom svete.Mylar tašky s jednoduchým materiál, pohodlie tlač, a s rýchlo bagmaking rýchlosť, s naše zariadenie môže produkovať pol milióna mylar tašky za deň.Zvyčajne prvý, aby sme mohli dokončiť do 10 dní a opakovať, aby sme mohli dokončiť v priebehu jedného týždňa aj pre tlač.

USA a Európe sú naše hlavné trhy.Sme výroba a dodávky balenie vrecia&tašky používané na balenie potravinárskych výrobkov, nápojov, priemyselné výrobky, chemické látky, zdravotnícke výrobky a poľnohospodárske produkty.

Všetky druhy mylar tašky k dispozícii, materiál, veľkosť, farbu, všetky upravené;

So striebrom a jasné materiál, obe predné a zadné prispôsobené;

Štart z 10000pcs pre tlač objednávky, tiež všetky farebné zásob tašky sú k dispozícii;

Dodanie najrýchlejší v jeden týždeň a niektoré puzdro nižšie náklady na $1/100ks;

BPA zadarmo a USDA, FDA schválila materiál.

Kontaktujte nás pre fast citát do 6 hodín teraz!

Prosím, povedzte nám, čo chuť potrebujete ,inak sa nám ho poslať zmiešané

Máme cookies sériové tašky veľké množstvo skladom a.,Rôzne Druhy Candy Bag na Sklade Okamžite Dodanie

Upozornenie:Toto je len prázdne vrece.

SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKA

Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo obavy pred alebo po nákupe.Zaviazali sme sa k vašej 100% spokojnosti.

Platby

Existuje mnoho spôsobov platby k dispozícii na DHgate.com napríklad kreditné karty, real-time bankové prevody, offline platby (bankové prevody).Môžete si vybrať metódu, ktorá je najvhodnejšia pre vás.Na ochranu vašich záujmov, vaša platba bude dočasne v držbe DHgate, a nebudú poskytnuté na nás, kým sa dostanete vašej objednávke a že sú spokojní s tým.

Doprava

1.Prepravné Náklady:

Vyberte množstvo prvý, potom kliknite na tlačidlo krajine prostredníctvom logistických metód vo stránke.

2.Prejsť na ďalšiu stránku, môžete zobraziť detail prepravné náklady podľa jednotlivých logistických metód podľa vášho výberu.

3. Položka Spracovanie Čas: čas spracovania pre danú zákazku sa líši v závislosti od typu produktu a stav skladu.Väčšinou, môže čas spracovania 3 do 15 pracovných dní.

Návrat Politiky

Ak si chcete vymeniť položky prijaté, musíte nás kontaktovať najneskôr do 3 dní od prijatia vašej objednávky.A vy by ste mali platiť ďalšie poplatky za doručenie, ktoré vznikli, a položky, vrátil by mali byť uchovávané v pôvodnom stave.

Spätná väzba

Pretože vaša odozva je veľmi dôležité, aby naše podnikanie je rozvoj, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb.To bude mať len 1 minúta.Ďakujeme!

SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKA

Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo obavy pred alebo po nákupe.Zaviazali sme sa k vašej 100% spokojnosti.

Platby

Existuje mnoho spôsobov platby k dispozícii na DHgate.com napríklad kreditné karty, real-time bankové prevody, offline platby (bankové prevody).Môžete si vybrať metódu, ktorá je najvhodnejšia pre vás.Na ochranu vašich záujmov, vaša platba bude dočasne v držbe DHgate, a nebudú poskytnuté na nás, kým sa dostanete vašej objednávke a že sú spokojní s tým.

Doprava

1.Prepravné Náklady: Vyberte množstvo prvý, potom kliknite na tlačidlo krajine prostredníctvom logistických metód vo stránke. 2.Prejsť na ďalšiu stránku, môžete zobraziť detail prepravné náklady podľa jednotlivých logistických metód podľa vášho výberu.

  • Materiál: PVC
  • Článok číslo: hlavíc

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.