• Mobilný Telefón Časti
  • Renensin Batérie 3400mAh EB-BA750ABU N pre SAMSUNG Galaxy A7 2018 Verzia A730x A750 A10 SM-A750 F Batérie s nástrojmi
img 0
img 1
img 2
img 3

Renensin Batérie 3400mAh EB-BA750ABU N pre SAMSUNG Galaxy A7 2018 Verzia A730x A750 A10 SM-A750 F Batérie s nástrojmi

€9.90

€7.92

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

ŠPECIFIKÁCIE

Renensin Batérie 3400mAh EB-BA750ABU N pre SAMSUNG Galaxy A7 2018 Verzia A730x A750 A10 SM-A750 F Batérie s nástrojmi

KOMPATIBILITA

pre SAMSUNG Galaxy A7 2018 Verzia A730x A750 A10 SM-A750 F

ZÁRUKA

300 nabíjacích cyklov.Prosím, plne nabiť batériu na 100% na prvý raz.

UMIESTNENIE

Renensin batérie sa vyrábajú v meste Shenzhen(Čína), elektronické kapitálu na svete.Toto je miesto tisíce najmodernejšie technologické spoločnosti na svete.Porty tu pripojiť theworld

Životné PROSTREDIE

Máme obrovský výrobný a skladovací priestor (najmenej 30 000 štvorcových stôp), čisté a jasné, 24/7 klimatizované miesto.Lítiové články a batérie sú udržať v suchom a chladnom prostredí.Toto je veľmi dôležité pre výkon batérie a kruh života.

MECHANIZÁCIA

V kombinácii s renensin strategického rozvoja, inteligentný a zelená výroby je nepochybne zamerania výrobného priemyslu v nasledujúcich 20 rokov.Ako zmeniť z vysoko znečistenia, vysoké emisie, ťažká práca, nízka automatizácia pre inteligentné výrobné riadenia je náš spoločný cieľ, ako riadenie dát, lean manažmentu, informačných technológií, automatická výroba a spoločne postaviť "inteligentné" výrobného systému

AUTOMATIZÁCIA

Počítačové technológie a inteligentné počas bolo možné zefektívniť riadenie výroby a zníženie nákladov.Renensin batérie sú v rovnakej alebo lepšej kvalite ako skutočné originálne batérie, ale lacnejšie aspoň dva krát.

KONTROLA KVALITY

Kvality výrobkov požiadavky na kontrolu, 100% vstupné a výstupné kontrolné nám umožňuje vyrábať vysokokvalitné batérie.Čas života našich batérie dosiahne 500 cyklov.Výrobné vady, len je 0,3%.

CERTIFIKÁCIA

Viac ako 10 rokov výrobnej činnosti sme získali výroba a distribúcia skúsenosti.Milióny zariadenia sú pomocou našich batérií práve teraz.Sme hrdo testom certifikácie ISO masovej výroby v závode.

POZNÁMKA:

1. Manipulácia s batériou

1.1 Zákaz skrat Nikdy skratu batérie.To vytvára veľmi vysoký prúd, ktorý spôsobí vznietenie batérie a môže spôsobiť, úniku elektrolytu, gassing alebo výbuchu, ktorý je veľmi nebezpečné.Poliaci môžu byť ľahko skratuje tým, že im na vodivý povrch.Takéto vonkajšie skratu môže viesť k tepla a poškodenie batérie.Vhodné obvody s PCM sa používa na ochranu náhodnému skratu batérie pack.

2. Mechanické šok

Pádu, biť, ohýbanie, atď.môže spôsobiť degradáciu batérie vlastnosti.

3. Ostatné

Prevencia skrat v rámci batérie packEnough izolačných vrstiev medzi elektroinštalácie a bunky sa používa na udržanie extra bezpečnosť ochrana.Batéria musí byť štruktúrované s vyskratované interne, ktoré môžu spôsobiť tvorbu dymu alebo streľby.

4. Skladovanie Batérie

Thebatteries by mala byť uskladnená pri izbovej teplote, chargeabout30%to50%kapacity.Odporúčame, aby batérie nabiť približne raz za tri mesiace, aby sa zabránilo cez výboj.

5. Iné Chemické Reakcie

Pretože batérie využiť chemické reakcie, výkon batérie sa bude zhoršovať v priebehu času aj vtedy, ak uložený na dlhú dobu bez používa.Okrem toho, ak rôznych podmienok použitia, ako napríklad poplatok, výtok, teplota okolia, atď.nie sú udržiavané v uvedených rozsahoch životnosť akumulátora sa môže skrátiť alebo zariadenie, v ktorom sa batéria používa môžu byť poškodené úniku elektrolytu.Ak batérie nie sú udržiavať poplatok za dlhý čas, evenwhen sú účtované správne, môže to naznačovať, že je čas na zmenu batérie.

  • Kompatibilné Značky: Samsung
  • Názov Značky: Renensin
  • Originál alebo Nie: Kompatibilné
  • Certifikácie Kvality: ROHS
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Kapacita batérie(mAh): 2801mAh-3500mAh

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.