• misc
  • Pfi Certifikované Pre Lightning Kábel 60 cm PU Kože, Odolné a Rýchle Nabíjanie Kábel pre iPad,iPhone Xs/XS Max/XR/8/7Plus/6s/5s atď
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Pfi Certifikované Pre Lightning Kábel 60 cm PU Kože, Odolné a Rýchle Nabíjanie Kábel pre iPad,iPhone Xs/XS Max/XR/8/7Plus/6s/5s atď

€11.04

€10.38

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Na CACOY Výhody: Jedinečná PU kožené pletená dizajn lightning na USB Kábel - musí Byť Rôzne s ostatnými.

Apple Pfi Certifikované Každý blesku nabíjanie kábel obsahuje jedinečný, overiť sériové číslo a autorizačný čip vydané spoločnosťou Apple, aby sa zabezpečilo 100% kompatibilita s akýmkoľvek Lightning zariadenia.PFI je skratka "Made for iPhone", "made for iPad" a "made for iPod".Toto je Apple licencií a certifikačný program pre elektronické príslušenstvo, ktoré sa pripojiť so svojimi prenosnými zariadeniami.

PU Kožené Pletená Sync & Charge Kábel

Super Vlákien Kože, v porovnaní s riadnym PU kože, je viac nosenie, odolný, priedušný dobrú, odolnosť voči starnutiu, mäkké a pohodlné, ako fiškálnej auto vankúš, a jeho cena je vyššia ako PU kožené veľa. 6 pramene super vlákniny tkanie je viac kompaktný a krásne ako 4 prvky PU tkané , undeformed po dlhodobom používaní.Ísť dopredu, skúste to, nebudete bolieť tento kábel.

Drevené bývanie konektor

Režim drevené bývanie, s špeciálne spracovanie, ktoré majú prevencie korózie.Vysoko moderná technológia, prírodné remesiel a estetika umenie stretnúť sa dokonale v tento produkt.Pozlátené USB môže znížiť odpor, tak, že plnenie rýchlosť bude rýchlejšie, a to môže znížiť rýchlosť oxidácie, tak, že je to stabilný pri nabíjaní.

Reverzibilné USB

Dvoch strán USB konektor je schopný byť zapojený do portu USB v každom smere, a to buď na pravej strane hore alebo dole hlavou.

Pracuje S:

- iPhones: iPhone XS Max, iPhone XS, iPhone XR, iPhone X, iPhone, 8 Plus, iPhone, 8, iPhone 7 Plus, 7 iPhone, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone SE, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 5; - tablety: iPad Pro 9.7, iPad Pro 12.9, iPad 10.5, iPad Vzduchu 2, iPad Vzduchu, iPad Mini 4,iPad Mini 3,iPad Mini 2,iPad Mini; - ipody: iPod Touch (6. Generácie), iPod Touch (5. Generácie), iPod Nano (7. Generácie)

FAQ

Otázka: Často Kladené Otázky

Odpoveď: Odpoveď na otázku vyššie.

Otázka: Často Kladené Otázky

Odpoveď: Odpoveď na otázku vyššie.

Otázka: Často Kladené Otázky

Odpoveď: Odpoveď na otázku vyššie.

Viac Farieb K Dispozícii

Čo je Zahrnuté

CACOY

Popíšte váš značky príbeh, vrátane vytvorenia a rozvoja technickej, míľniky, atď.

  • Package: Áno
  • Názov Značky: CACOY
  • Certifikované: Pfi Certifikované
  • USB Typ: ŠTANDARD
  • Použitie: Smart Zariadenia

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.